گاهی وقتا سکوت کردن زیباست این روزا دیگه دلم نمیخواد حرف بزنم ترجیح میدم سکوت کنم نمیدونم چرا احساس میکنم دیگه شنونده ایی وجود نداره نمیدونم احساس میکنم اگه حرفی بزنم بیشتر آسیب میبینم پس لازمه یه جاهایی سکوت کرد نمیدونم چه دردی دارم اما حس خوبی نیست ترجیح میدم فقط ساکت باشم چیزایی هست که آرامش منو بهم زده احساس پوچی میکنم نمیدونم چرا ولی هر چی هست حس خوبی ندارم چرا کارم به اینجا کشیده نمیدونم فقط میدونم این حق من نیست خدایا کسی رو قضاوت نمیکنم اما چیزایی رو که میبینم نمیتونم تحمل کنم چرا من دارم چکار میکنم که این جوری شده هر چی هست فعلن میخوام سکوت کنم میخوام خودم باشم فقط برای خودم . چی شده که دوباره داره تکرار میشه من این چیزا رو نخواسته بودم پس چرا دوباره داره تکرار میشه چرا باید تحمل کنم چرا همه چی به اجبار شده نمیدونم تا کی میتونم تحمل کنم اما یه روزی همه چی به پایان میرسه دیگه حس زندگی هم ندارم از همه آدمات بدم میاد خدایا نامردی و گستاخی تا کی از آدمات متنفرم خدایا.
ادامه مطلب : باید سکوت کرد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Nikki فرش ایرانی | فرش ماشینی | فرش کاشان سعید کندی پرشین کار Steve یادداشتهای احمد رضا طاهری درس و علم کارت بدون تماس R/o Monica