زندگی چقد عجیبه یه روز قشنگه بهت حال میده اما روز بعد میبینی حالت رو میگیره خدایا چی میشه که افکار ما این چنین میشه ما با خودمون چه کارایی میکنیم .چقد خوب بود میتونستیم همیشه زندگی رو واسه خودمون شاد ببینیم اما چه باید کرد مگه این افکار پلید میزاره چه خوب بودهمه با هم صادق بودن چه خوب بود میتونستی کارایی که دوست نداری رو انجام ندی اما چاره ایی نیست باید به اجبار انجام بدی به اجبار نقش بازی کنی و اجبار خودت رو فدا کنی . درسته زندگیم اون جوری نیست که تو رویاهام داشتم شکایتی نمیکنم چون مقصرش خودمم همه ی ماها درد نادانی داریم چون آگاه نیستیم چشم بسته کارهایی میکنیم که قابل جبران نیست میخوام دیگه به دردهام توجه نکنم میخوام یه کسی باشم که خیلی چیزا واسم مهم نباشه باید سخت باشم مهربان بودن و منصفانه رفتار کردن یعنی اینکه به خودت ظلم کردی دیگه نمیخوام به خودم سخت بگیرم که مبادا زندگیم بهم بریزه میخوام خودمو رها کنم دیگه واسم مهم نیست من تصمیم خودمو گرفتم این بار منصرف نمشم میخوام ادامه بدم هر کی هر چی میخواد بگه حرفای مردم واسم اهمیتی نداره چیزی رو که نمیتونم تحمل کنم چرا باید قبولش کنم دیگه خودمو فدانمیکنم . خدایا خوشحالم تو این مدت کسی رو که دوسش داشتم رو کنارم قرار دادی درسته روزای خوب و بد داریم اینا مهم نیست مهم اینه که قلبم واسه یکی میزنه گاهی وقتا بد اخلاقی میکنم اما باز خوشحالم که هنوز نتونستم ازش متنفر باشم از اینکه حس دوست داشتنم زنده شده شکر میکنم تو این چند سالی خیلی سرد و بی روح بودم اصلن معنی دوست داشتن رو نمیفهمیدم عاشق شدن برام اونقد مسخره و بی خود بود که همه چی رو تو بدبختی میدیدم و چقد خودمو سرزنش میکردم اما حالا که حسم دوباره برگشته عشق بزرگترین نعمتی که خدا با آدما میده و عاشق بودن یکی از شانسای زندگیته و خدایا شکرت من آدم خوش شانسیم و از اینکه یکی رو دوست دارم خیلی خوشحالم گاهی وقتا خودمم باورم نمیشه که تو زندگی یکی رو اونقد دوست دارم عزیزم امیدورم تا زمانی که عمر جواب میده همدیگه رو داشته باشیم درسته بعضی وقتا خر بازی در میارم و میگم جدا شیم بخدا دلم نمیخواد اما گاهی وقتا شرایط طوری میشه که مجبور میشم قبول کن بلاتکلیفی بدترین درد که متاسفانه تو همیشه همینکار رو میکنی دیگه نمیخوام به جدایی فکر کنم اگه من دیونگی کردم تو مواظب باش چون به اخلاقام اعتماد ندارم همیشه کاری رو میکنم که بیشترین ضربه رو خودم میخورم بسه دیگه یکی رو دارم تحمل میکنم دیگه نمیخوام اضافه شه پس یادت باشه مواظبم باش دوستت دارم خیلی خیلی زیاد گفته بودم به کسی عشق نخواهم ورزید آمدی و همه ی فرضیه ها ریخت به هم
ادامه مطلب : امون از زندگی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سالها انتظار majallenab قطعات خودرو آموزش آشپزي حرفه اي گردشکده گالری حدیث Renee Carol اجنبی ديجي دانلود dj download