میشه همه چی رو کنار گذاشت میشه جور دیگه زندگی کرد یا اینکه میتونی خودت رو آزاد کنی اما باید جرات هر کاری رو داشته باشی من میدونم راهم سخته اما نباید بترسم باید به خودم ایمان داشته باشم نباید با یه محبت کردن همه چی رو فراموش کنم دیگه ادامه دادن سخته خیلی سخته از اینکه تحمل میکنم حالم بد میشه کسی نمیتونه درک کنه من چی میکشم هیچ کی نمیفهمه من چی میگم به هر کی هم بگم فکر میکنن از خوشی زیاده اما اینطورنیست آدما فکراشون بزرگ میشه خیلی چیزا رو بیشتر میفهمن به جایی میرسی که دیگه آخرشه پس نباید از تصمیم منصرف شم باید خیلی محکم ادامه بدم هر چی میخواد بشه به هر حال هر دو حالتش خوب نیست ولی میشه یکی رو انتخاب کرد . احساس میکنم دیگه داره همه چی کمرنگتر میشه هر بار یه چیزی پیش میاد خود خوری تا کی هر کسی یه ظرفیتی داره آروم آروم انجام بشه خیلی بهتره یکم صبوری میخواد حیف که نمی تونم حرف بزنم اول باید جرات اینکار رو داشته باشم بعد همه چی خودش درست میشه .بلخره موفق میشم . خدایا ‏ تنها‏ نگذار … دلی را که هیچ کس ‏ ”دردش‏” را نمی فهمد
ادامه مطلب : بی خیال آدما

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مطالب عمومی بهبود جامع - CQI360 Omar Whitney شکوفه باران طرح من آشپزخونه این وبلاگ جهت محک زدن بهره هوشی است. نسیم کوهسار